НОВІ ТЕМИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ 🟠 SCOPUS 🟠 WEB OF SCIENCE

Шановні науковці!

Пропонуємо Вашій увазі НОВІ ТЕМИ в журналах SCOPUS та Web of science. Акційна вартість!

ПРО НАС:  https://statti.in.ua/pro-kompaniju/

WEB OF SCIENCE

ПСИХОЛОГІЯ:

1. Розвиток лідерських якостей у команді керівників: ключові принципи командного лідерства (2 вільних місця)

ПЕДАГОГІКА:

1. Використання прикладних програм у навчанні граматики в середній школі (4 місця)

2. Формування читацької компетентності учнів в умовах інтегрованого навчання (4 місця)

3. Сучасні дидактичні методи у підготовці майбутніх соціальних працівників

4. Культурно-дозвіллєва діяльність молодших школярів.

5. Організація культурно-дозвіллєвої діяльності здобувачів освіти у ЗВО (4 місця)

6. Дозвілля як сфера соціального виховання  молоді: сучасний аспект (4 місця)

7. Компоненти професійної компетентності та інноваційної професійної діяльності викладача ЗВО (1 вільне місце)

8. Роль інклюзивного навчання в соціальній інтеграції дітей з особливими освітніми потребами

9. Новітні методики розвитку критичного мислення здобувачів середньої освіти

10. Переваги та недоліки використання інтерактивних технологій  у навчальному процесі

11. Створення комфортного середовища для навчання: роль вчителя та здобувачів освіти

12. Розвиток творчого мислення учнів: методи та підходи

13. Роль педагогічної психології у формуванні етичної складової особистості здобувачів освіти

14. Інклюзивна освіта: підходи та методи роботи з учнями з особливими потребами

15. Особливості розвитку дітей під час перехідного віку та вплив даного періоду розвитку дитини на хід навчального процесу

16. Педагогічні техніки формування комунікативної компетентності учнів

17. Психологічні аспекти організації колективної роботи в клас

18. Використання проектного методу навчання: плюси та мінуси

ФІЛОСОФІЯ:

1. Екзістенціали людського буття та людиноцентрична парадигма в публічному управлінні (2 вільних місця)

2. Філософське осмислення феномену успішність у сучасних умовах. (4 вільних місця)

ЕКОНОМІКА:

1. Формування стратегії акціонованого підприємства на фондовому ринку (4 місця).

2. Економіко-екологічні проблеми розвитку агропромислового виробництва (2 місця).

3. Організаційно-економічний механізм планування діяльності підприємства на основі контролінгу (4 місця).

4. Еколого-економічні аспекти порушення стабільності ґрунту внаслідок бойових дій (4 місця).

5. Цифрова торгівля на глобальних ринках (2 місця).

6. Європейський досвід вдосконалення публічного управління стратегією розвитку територіальних громад в Україні (1 місце).

SCOPUS

1. Механізми цифровізації публічних фінансів та методи втілення в систему державного управління в Україні: європейський досвід (4 місця)

2. Аналіз конкурентоспроможності закладів вищої освіти в Україні в контексті її відновлення та розвитку після війни (4 місця)

1. Цифрова трансформація збереження і відновлення культурної спадщини України (1 місце)

Отримати VIP-консультацію:

+380 (95) 535 26 94 (Ярослав).