Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Шаблоны для Joomla 3 здесь

Презентація книги "Черкаський педагогічний інститут на шпальтах газети "Черкаська правда" 1954-1991 рр."

Ветеранам та випускникам Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького присвячується

Газета – перша чернетка історії.
Пилип Грем

Газета – це паперова совість.
Малколм Маггерідж

Голиш Г. М. Черкаський педагогічний інститут на шпальтах газети «Черкаська правда» 1954 – 1991 рр.: матеріали прес-моніторингу / Г. М. Голиш, О. В. Ільченко. – Черкаси: ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2012. – 208 с.

25 жовтня 2012 р. в науковій бібліотеці Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького відбулась презентація книги директора НБ, кандидата історичних наук, доцента, Г. М. Голиша та бібліотекаря О. В. Ільченко : «Черкаський педагогічний інститут» на шпальтах газети «Черкаська правда». Це видання присвячено ветеранам та випускникам Черкаського університету імені Б.Хмельницького. Збірник містить прес – релізи матеріалів обласної газети «Черкаська правда» від 1954 до 1991р., в яких розповідається про повсякденність провідного в Шевченковому краї ВНЗ – Черкаського педінституту ім. 300 – річчя возз’єднання України з Росією. Це джерелознавче видання адресовано студентам та викладачам зі спеціальностей історія, соціальні комунікації, а також широкому колу читачів, яких цікавить минувшина газетярства та регіональної вищої освіти.

На презентації виступили та поділилися враженнями працівники наукової бібліотеки, зокрема завідувачка відділом обслуговування Пономаренко В.В. та провідний бібліотекар Цецер К.О. Були висловлені найщиріші слова подяки авторам.

Своїми думками і подальшими планами поділилися й головні винуватці цієї події – Г.М.Голиш та О.В.Ільченко. В ході презентації присутні переглянули книжкову виставку наукових праць Г.М.Голиша.

Збірник матеріалів про педагогічний інститут має, насамперед, джерелознавче значення, позаяк може стати в пригоді дослідникам історії регіональної вищої освіти. Сподіваємося, що він зацікавить також фахівців із соціальних комунікацій, а також усіх, хто причетний до історії й сьогодення нашої alma mater - Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, який нещодавно відзначив своє 90-річчя. 

Перегляди: 2799

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua