Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Розширене засідання клубу К. Г. Паустовського

Пустовський

Він жив для того, щоб людина не соромилася доброти і не боялася за неї, а знала, що доброта й краса – правда, за яку треба жити і вмирати, не здаючись.

Віктор Шкловський

30 травня в головному корпусі наукової бібліотеки ЧНУ ім. Б.Хмельницького відбулось розширене засідання Клубу К. Г. Паустовського, присвячене 121-річниці від дня народження та 45 – річчя від дня смерті відомого метра лірико-романтичної прози К. Г. Паустовського, доля якого тісно пов’язана з Україною. Відкриття засідання розпочалось з пісні «На цій землі його коріння», яка невдовзі стала гімном всіх зібрань Клубу К. Г. Паустовського, авторами стали учень 11 класу Геронимівської загальноосвітньої школи Ілля Стрига та відомий композитор В. Ф. Квасневський.

На засіданні відбулась презентація біобібліографічного покажчика «Доля, пов’язана з Україною», присвяченого до 120-річчю від дня народження К. Г. Паустовського «Доля, пов’язана з Україною». Вступним словом її відкрив директор наукової бібліотеки, доцент Голиш Г. М.

Названий покажчик містить опис творів К. Г. Паустовського, виданих в Україні, а також лише українські видання книг та статей про його життя і творчість. Виняток становить останній розділ, в якому відображені праці викладачів і студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького, видані в Україні та зарубіжжі.

На заході  виступили доктор філологічних наук, професор ЧНУ ім. Б.Хмельницького Л. І. Ромащенко,  директор Геронимівської загальноосвітньої школи, керівник філіалу Клубу К. Г. Паустовського при ЧНУ О. І. Буркацька, провідний бібліограф В. Л. Штангеєва та доцент ЧНУ І. З. Тарасинська. Учні Геронимівської загальноосвітньої школи прочитали свої вірші, присвячені творчості великого письменника.

Присутні ознайомились з книжковою виставкою, присвяченою К. Г. Паустовському.

Перегляди: 2666

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua