Статьи и обзоры nachodki.ru

Зустріч з відомим політиком і науковцем

28 травня в науковій бібліотеці імені М. Максимовича відбулося чергове засідання Клубу цікавих зустрічей, а його гостем став відомий український достойник В. І. Вовк. Віктор Іванович є народним депутатом України нинішнього скликання, заступником голови парламентського комітету в закордонних справах, членом парламентської асамблеї Ради Європи (комітет з питань науки, освіти, культури і засобів масової інформації). Поряд з цим він має науковий ступінь кандидата фізико-математичних наук, входить до складу всесвітнього Римського клубу на правах асоційованого члена.

Насамкінець В. І. Вовк повідомив про свій твердий намір придбати для нашої бібліотеки спеціальний професійний сканер, котрий украй необхідний для копіювання наявної літератури та створення електронної колекції бібліотечних фондів.