Шаблоны для Joomla 3 здесь

Зустріч з відомим кінорежисером і письменником

Зустріч з відомим кінорежисером і письменником, невтомним трударем мистецької ниви із Воронинців – Ю. П. Тупицьким

Воістину багата талантами земля черкаська, що виколисала безліч достойників Духовності. В цьому була нагода ще раз переконатися під час проведення чергового засідання клубу цікавих зустрічей, що діє в науковій бібліотеці Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького уже впродовж чотирьох років. Цього разу гостем університетської книгозбірні став наш земляк, відомий кінорежисер і письменник, член двох національних спілок, заслужений діяч мистецтв України, Юрій Петрович Тупицький. Зустріч вступним словом відкрив директор наукової бібліотеки Г. М. Голиш, який зупинився на основних віхах життєвого і творчого шляху нашого земляка із Воронивців.

Ю.П. Тупицький першу вищу освіту здобув в стінах попередника Черкаського національного університету, в якому отримав ґрунтовну філологічну підготовку (російська мова та література), яка конче потрібна у творенні кіно.

На початку 60-х вступив на режисерське відділення кінофакультету Київського театрального інституту ім. І. Карпенка-Карого, який закінчив з відзнакою. Уся режисерська діяльність Юрія Петровича пов’язана з славетною кіностудією ім. О. Довженка, а кінематографічний доробок, який складається з повнометражних художніх стрічок і кількосерійних телефільмів, вражає тематичним розмаєм глядача.

Присутні на зустрічі працівники бібліотеки вступили з гостем в цікавий діалог.