Бібліотеки електронних книг та підручників
- Чтиво – вільна онлайн-бібліотека україномовної літератури. Тут можна знайти багато цікавих текстів та завантажити їх у зручному форматі (*.fb2, *.epub, *.txt, *.htm, *.rtf, *.doc, *.pdf та *.djvu).
- e-Bookua – на сайті представлена велика колекція різноманітних книг.
- JavaLibre – тут можна безкоштовно завантажити обрану книгу у кількох форматах – jar, jad, txt, fb2, epub, doc. Можна знайти твори і сучасних авторів, і класиків.
- Відкрита Книга – тут немає реклами, а у бібліотеку розміщують лише ті твори, які стали суспільним надбанням. Завантажити можна у форматах pdf, fb2, doc, epub.
- Бібліотека української літератури – скорочення від Ukrainian Library (українська бібліотека). Метою створення цього сайту було зробити українську літературу доступною для всіх, хто бажає її читати.
- Український Центр – різножанрова та різнотематична бібліотека.
- Diasporiana – електронна бібліотека української діяспори.
- ManyBooks – була створена в 2004 році з метою базування безкоштовної бібліотеки книг у цифровому форматі безкоштовно в Інтернеті. Багато ранніх електронних книг походять з архівів Project Gutenberg, а це означає, що ви зможете знайти багато класики на сайті (Англомовна бібліотека).
- e-Reading – некомерційна безкоштовна бібліотека, створена для популяризації художньої літератури і відповідно підвищення загального рівня освіти і культури в Україні.
- Open Text Books – трансформуйте вищу освіту та навчання студентів, відкриті підручники ліцензовані авторами та видавцями для вільного використання та адаптації. Завантажуйте, редагуйте та розповсюджуйте їх безкоштовно.