Електронні адреси бібліотеки: gmail biblioteka.cnu@gmail.comemail biblioteka.cnu@ukr.netemail 1 biblioteka@cdu.edu.ua      Соціальні мережі бібліотеки: instagram Instagramfacbook Facebooktelegram Telegram

Електронні наукові періодичні видання

 

Мультидисциплінарні видання

Мультидисциплінарні видання

Економіка та підприємництво

Економіка та підприємництво

Природничі науки

Природничі науки

Педагогіка

Педагогіка

Психологія

Психологія

Інформаційні та комп'ютерні науки

Інформаційні та комп'ютерні науки

Політологія та юридичні науки

Політологія та юридичні науки

Медицина та біологія

Медицина та біологія

Фізика та наноматеріали

Фізика та наноматеріали

Фізична культура та спорт

Фізична культура та спорт

  • Підручник «Фізичне виховання» в форматі MS Word. (укр.)
  • Фізичне виховання. Теорія, засоби, методи, задачі, соціальні функції. (укр.)
  • Український освітній портал. Фізична культура. На допомогу учителю фізичної культури, розробки уроків, презентації. (укр.)
  • Фізична культура та спорт -  Книги та добірка матеріалів (навчально- методичні матеріали, статті, лекції, наукові статті, періодичні видання, курсові, автореферати і т. д.).
  • Антропологія - Книги та добірка матеріалів (навчально-методичні матеріали, статті, лекції, наукові статті, періодичні видання, курсові, автореферати і т. д.)
  • Теорія і методика фізичного виховання і спорту - Журнал ознайомлює широку аудиторію користувачів із сучасними тенденціями розвитку науки у галузі фізична культура і спорт. Розглядаються теоретичні, методологічні та практичні аспекти підготовки спортсменів, новітні розробки у напрямку збереження здоров’я людини, новаторські підходи до розвитку сфери фітнесу і рекреації, фізичного виховання різних груп населення, фізичної реабілітації. (Архів)
  • Архів Міжнародного науково-теоретичного журналу «Наука в олимпийском спорте» - З 2013 року статті та інші матеріали в журналі «Наука в олимпийском спорте» публікуються у різних дотичних зі спортом рубриках. На сьогоднішній день журнал «Наука в олимпийском спорте» є одним з найбільш авторитетних у сфері олімпійського спорту. Більшість авторів статей журналу є всесвітньо відомими фахівцями спортивної науки з різних країн.

Перегляди: 2906

ScopusWOSSDESPLzbMATHWARSEBEIEASPBDJTeamIOPScienceJstoreOECDWileySTATISTAICUINCOSIUSIAZ

Наша адреса: 18031, м. Черкаси, вул. Університетська, 22

Телефон: (0472) 35-52-29, (0472) 37-30-92

Електронна пошта: biblioteka.cnu@gmail.com, biblioteka.cnu@ukr.net, biblioteka@cdu.edu.ua