Шаблоны Joomla 3 тут

Визволення м. Черкаси – важлива подія Нижньодніпровської наступальної операції Червоної армії

Студенти на культурно-просвітницькому заході

16 грудня в науковій бібліотеці ЧНУ ім. Б. Хмельницького відбувся захід, присвячений до 70-річчя визволення Черкас від гітлерівських загарбників. Його учасниками стали студенти ННІ історії та філософії університету, а також викладачі та бібліотечні працівники.

З розлогою доповіддю  «Визволення м. Черкаси – важлива подія Нижньодніпровської наступальної операції червоної армії», виступив директор наукової бібліотеки, кандидат історичних наук, доцент Г.М.Голиш, його виступ  супроводжувався  демонстрацією відповідних медіа матеріалів та фонозаписів періоду Великої Вітчизняної війни.

Про свою участь у боротьбі з нацистами на фронтах війни розповів учасник бойових дій, кавалер орденів Червоної Зірки, Вітчизняної війни 1-го ступеня, «За мужність» 3-го ступеня Федір Павлович Канончик.

Присутні ознайомились з книжковою виставкою та переглянули документальний фільм «Ой Дніпро, Дніпро».