Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru

Міжнародний день читання електронної книги

Міжнародний День читання електронної книги (InternationalReadane-BookDay) – це подія, яка відзначається щорічно 18 вересня і має на меті пропаганду читання в цифровому форматі. Цей день спонукає людей користуватися електронними книгами, сервісами їхнього розповсюдження та цифровими бібліотеками й каталогами. Поряд   з традиційною електронна книга на сучасному етапі посідає досить поважне місце в інформаційному контенті.

У фондах нашої книгозбірні також є чимало одиниць та платформ електронних ресурсів. Пропонуємо доступи до наступних джерел електронних книг та періодичних видань:

repo

Зміст інституційного репозитарію ЧНУ ім. Б. Хмельницького

• Електронний каталог наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича ЧНУ імені Б. Хмельницького – каталог електронних ресурсів, що станом на сьогодні містить у собі понад 18 тисяч різноманітних матеріалів у електронному форматі

dbirbis

Фактична кількість матеріалів у електронному каталозі наукової бібліотеки

• SCOPUSбібліографічна і реферативна база даних та інструмент для відстеження цитованості статей, опублікованих у наукових виданнях. НБ ім. М. Максимовича надає повний доступ до усіх повнотекстових матеріалів, які містяться в більш ніж 20 з половиною мільйонах матеріалів у електронному форті, розміщених у базі даних SCOPUS.

scopus

Приклад пошуку з запитом "Фізика" у системі SCOPUS.
Знайдено понад 1 мільйонів матеріалів.

• WebOfScience – платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, що публікуються в більш ніж 21- тисячі наукових журналів в різних галузях науки та мистецтва.

Крім вищеперелічених, наукова бібліотека також надає інструкції по отриманню доступу до матеріалів на таких платформах як Research4Life, MyResearch, бібліотека Університету Гринвіча, бібліотека Лінди Холл

Відділ інформаційних технологій
наукової бібліотеки імені Михайла Максимовича